Ordförande Namn:  Berne Hultin Lott nr: 192
  Adress: Pinnharvsgatan 6 A Mobil:070-887   95 13
  Postnr/ort: 435 47 Mölndal E-post:   berne.hultin@gmail.com 
       
 Kassör Namn:  Sten Emander Lott nr: 69
  Adress: N. Dragspelsgatan 5 Mobil: 0708-860 299
  Postnr/ort: 421 43 V. Frölunda E-post:   sten.emander@tele2.se
       
Ledamot  Namn:  Mona Hjelm Lott nr: 109
      Mobil: 0707-441755
       E-post: valenskompost@hotmail.se
       
Ledamot  Namn:  Carina Ring Lott nr: 258 
      Mobil: 0730-261 900
      E-post:  carina.ring@socialdemokraterna.se 
       
Suppleant Namn:  Jarl Zackrisson Lott nr: 229
      Mobil: 0709-788 765
       
       
Ledamot Namn:  Claes-Åke Pettersson Lott nr: 52
      Mobil: 0730-444 265
      E-post:   husprojektab@gmail.com
       
Suppleant Namn:  Claes Borgström Lott nr: 186
      Mobil: 0706-25 18 11
      E-post: 251800@telia.se
       
Revisor Namn:  Bengt Westlund Lott nr: 217
      Mobil: 070-362 55 24
      E-post:   bengt.westlund@gmail.com   
       
Revisor Namn:  Kent Bolin Lott nr: 70
      Mobil:    0739-17 89 05
      E-post:  kent.bolin@telia.com
       
Revisors- Namn:  Margaretha Holm Lott nr: 244
suppl.     Mobil: 0709-703   668
      E-post:  margaretha.holm1@gmail.com    
       
Byggråd- Namn:  Claes-Åke Pettersson Lott nr: 52
givare Adress:    Mobil: 0730-444 265
Post/ort:     E-post:   husprojektab@gmail.com
       
       
Samman- Namn:  Christer Carlberg Lott nr: 62
kallande     Mobil:    0733-143 903
valberedn.     E-post:   christer.carlberg650@gmail.com
       
Valberedn. Namn: Erik Vilisalu Lott nr: 38
      Mobil: 0707-756 073
      E-post:   erik.vilisalu@vgregionen.se 
       
Valberedn. Namn: Eva-Britt Andersson Lott nr: 193
       
     
Studier Namn:   Carina Ring  (se ovan)  
       
       
       
Förestånd. Namn:  Sture Sandström Lott nr: 53
      Mobil: 070 224 49 75
      E-post: - - -
       
Förestånd. Namn:  Anders Karstrand Lott nr: 29 C
      Mobil: 0730-324 475
      E-post: ---
       
Förestånd. Namn:  Jarl Zackrisson Lott nr: 229
      Mobil: 0709-788765
      E-post:   jarbir@hotmail.com  
       
       
Föreningen   Göteborgs Koloniträdgårdar (FGK), ordinarie ledamot i FGK:s styrelse
  Namn:  Berne Hultin Lott nr: 192
      Mobil:070-887   95 13
      E-post:   berne.hultin@gmail.com
       
Föreningen   Göteborgs Koloniträdgårdar (FGK), suppleant i FGK:s styrelse
  Namn:  Claes Borgström Lott nr: 186
      Mobil: 0706-25 18 11
      E-post: 251800@telia.com

 

Hemsidan:    www.valenskoloni.se

                      Carina Ring ansvarar för uppdateringar

Facebook:     Välens koloniförening  (det är en offentlig grupp)
                      https://www.facebook.com/groups/579751852160115/?fref=nf

 

Kommentar
:) :( :D ;) :| :P |-) (inlove) :O ;( :@ 8-) :S (flower) (heart) (star)